WERSJA ARCHIWALNA - Gimnazjum im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku
 
Start
16.06.2019.
Menu główne
Start
Aktualności
--> Dla uczniów <--
Zdjęcia klasowe
Wigilie klasowe - relacja fotograficzna
Wpisał: Administrator   
03.01.2007.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z"Wigilii klasowych", które odbyły się w dniu 22 grudnia 2006 w naszym gimnazjum
 
Spotkania Wigilijne
Wpisał: Administrator   
23.12.2006.
W piątek 22 grudnia 2006r. w naszym gimnazjum odbyły się "Wigilie klasowe" na których uczniowie wraz z wychowacami i nauczycielami przedmiotowcami wspólnie przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne. Każdy z uczniów przygotował coś specjalnego na tę okazję - dzięki czemu sale lekcyjne były ładnie udekorowane a stoły pełne różnych smakołyków. Podczas Wigllii panowała świąteczna atmosfera.
 
Konkurs "Moje finanse - Z klasy do kasy"
Wpisał: Administrator   
16.12.2006.

Nasze gimnazjum bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Moje finanse - Z klasy do kasy" organizowanym przez Narodowy Bank Polski i Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga. Partnerami akcji są - Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, TVN, Gazeta.pl oraz program "Szkoła z klasą". Celem konkursu jest uczenie młodzieży szkolnej inwestowania i oszczędzania oraz popularyzacja wiedzy o rynku kapitałowym i mechanizmach giełdy.

Z naszego gimnazjum zostało zgłoszonych 14 komitetów uczniowskich. Opiekunem wszystkich komitetów jest mgr inż. Andrzej Mól.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 71 72 nast. » koniec »»

Pozycje :: 640 - 642 z 642